Dziś Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za misję na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy, szczególnie za tych, którzy pochodzą z naszej Archidiecezji. Składka jest przeznaczona na potrzeby misji. 

    Spotkanie modlitewne Grupy Ojca Pio w październiku odbędzie się wyjątkowo w poniedziałek, 24 dnia miesiąca, o godz. 17.00.

    Duszpasterstwo Akademickie „Gaudium” oraz Wspólnota Matki Miłosierdzia organizują Seminarium Odnowy Wiary, które odbędzie się w auli biblioteki PWSTE w Jarosławiu w terminie od 26 października, do 14 grudnia br., w każdą środę o godzinie 18.30.

    Zapraszamy do wspólnej zabawy i modlitwy wszystkie dzieci na Oazę Dzieci Bożych w każdy piątek o godz. 16.30.

   W gazetkach i na stolikach dostępne są już kartki wypominkowe.

Dziś gościmy w naszym kościele zespół z Tarnopola. Za piękny występ składamy serdeczne podziękowanie. Po każdej Mszy św. jest również możliwość wsparcia pogrążonej w wojnie Ukrainy oraz zakupienia płyty z nagraniami zespołu.

Projekt odbudowy pomnika św. Michała Archanioła w Jarosławskim Rynku otrzymał 1875 głosów. Grupa Inicjatywna z p. Kluz na czele składa wszystkim, którzy oddali swój głos – na ten, jakżeż szlachetny cel – serdeczne podziękowanie.

   W nocy z soboty (29 października) na niedzielę zmiana czasu na zimowy, z godziny 3.00 na 2.00.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Zielińskiego, blok 9.