Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.

                Serdeczne Bóg zapłać Ofiarodawcom, wspierającym spłatę prac modernizacyjnych wykonanych w naszej Świątyni. Ostatnia taca i przelewy to łącznie 21.876,60 zł.

   W tym tygodniu spotkania formacyjne przed Bierzmowaniem, zaczynające się Mszą św. o godz. 18. W poniedziałek  zapraszamy uczniów klas 8, we wtorek uczniów klas 7, a w środę kandydatów  do bierzmowania z kl. 6, którzy chcą rozpocząć formację w naszej parafii.

   W dniu 23 wrzesień czuwanie  modlitewne z Ojcem Pio. Zaczynamy o   godz. 17.00 przy relikwiach Ojca Pio – ołtarz boczny św. Jana Pawła II. Codziennie o 17.30 odprawiamy Nowennę przed Świętem Ojca Pio.

Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.

    4 Drużyna Harcerzy Ziemi Jarosławskiej „Chłopaki z AK” działająca przy hufcu ZHP Jarosław zaprasza w swoje szeregi chłopców w wieku 10-13 lat. W ramach zbiórek chłopcy uczą się samodzielności i dyscypliny. Rozwijają umiejętności współpracy w grupie – zastępie. Większość zajęć odbywa się w terenie. Bliższe informacje pod nr telefonu 692333775.   

   Przypominamy o inicjatywie w ramach budżetu obywatelskiego, aby w tym samym miejscu gdzie  stał kościół św. Michała Archanioła ustawić figurę św. Michała Archanioła. W tym celu trzeba zagłosować na projekt „Ustawienie figury św. Michała Archanioła na placu św. Michała Archanioła”. 

   Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara.

Dziś po każdej Mszy św. ofiarą do puszek możemy pomóc w rehabilitacji 4-miesięcznego Łukaszka z naszej Parafii.    

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy  w sobotę parafian z ul. Legionów, blok 22.