W środę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

     Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym serdecznie zaprasza wszystkich, którzy modlą się za Dusze w Czyśćcu cierpiące na środę, 14 września, o godz. 16.30 do kaplicy.

     W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy transmitowana przez Radio Fara. Składka podczas nowenny na potrzeby rozgłośni.

     Grupa Modlitwy O. Pio zaprasza w dniach 14-22 września o godz. 17.00 na różaniec i nowennę przed świętem 54 rocznicy odejścia św. O. Pio do Nieba.

    14 września (środa) zapraszamy wszystkich rodziców osób bierzmowanych na wieczorną Mszę i nowennę.

    Bractwo Szkaplerzne zaprasza na spotkanie 16 września do kaplicy na plebanii na godz. 15.00. Po koronce adoracja i spotkanie formacyjne.

    19 września (poniedziałek) zapraszamy uczniów klas 8, 20 września (wtorek) uczniów klas 7, a 21. (środa) kandydatów do bierzmowania, którzy chcą rozpocząć formację w naszej parafii.

    Żywy Różaniec i Straż Honorowa NSPJ zaprasza na pielgrzymkę do katedry w Przemyślu, Komańczy i nad Solinę w sobotę 24 września br. Koszt z posiłkiem 70 zł, dodatkowo dla chętnych przejazd gondolą 39 zł. Zapisy przyjmujemy w księgarni do 19.09. Wyjazd o godz. 7.30.

   Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca odbędzie się w sobotę, 1 października w parafii św. Marcina w Przysietnicy koło Brzozowa. Wyjazd o godz. 7.30. Program pielgrzymki na ostatniej stronie gazetki. Zapisy w księgarni.

    Parafialna, piesza pielgrzymka do sanktuarium Wniebowzięcia NMP w Chłopicach odbędzie się w sobotę 8 października, wychodzimy o godz. 9, autokar z osobami chętnymi wyjedzie o godz. 10. Koszt przejazdu w jedną stronę 10 zł, istnieje też możliwość zapisu na powrót autokarem, zapisy na autokar w księgarni. Zapraszamy szczególnie wszystkie grupy działające przy Parafii, a także młodzież, w tym kandydatów do bierzmowania.

     W przyszłą niedzielę dzień św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz młodzieży.

     Za tydzień, 18 września po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek na rehabilitację 4-miesięcznego Łukaszka z naszej Parafii. Rodzice bardzo proszą o wsparcie.

     W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (Suche Dni Jesienne) .

     Dzisiejsza składka na tacę jest przeznaczona na modernizację kościoła, Bóg zapłać. Za tydzień składka przeznaczona będzie na Archidiecezjalne Radio Fara.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy  w sobotę parafian z ul. Legionów, blok 20, kl. 4 i 5.

10 września br. rusza głosowanie na projekty w ramach Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Mogą Państwo oddawać głosy zarówno w wersji papierowej, jak i za pomocą prostej aplikacji działającej na smartfonie, tablecie, laptopie czy komputerze stacjonarnym. Szczegóły znajdują się na facebooku i stronie internetowej Urzędu Miasta Jarosławia – https://miastojaroslaw.pl/artykul/1964/rozpoczynamy-glosowanie.