Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu serdecznie zapraszają Absolwentów na uroczyste obchody jubileuszowe z okazji 75-lecia istnienia szkoły. Szczegółowe informacje na stronie internetowej Zespołu Szkół w Zarzeczu, mediach społecznościowych oraz w sekretariacie szkoły. Zgłoszenia poprzez kartę zgłoszeń, wypełnioną do 15 września.

    W czwartek święto Narodzenia NMP – modlitwy dziękczynne za zbiory i modlitwy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników. W tym dniu dodatkowa Msza św. o godz. 9.30.

     Ruch Światło-Życie serdecznie zaprasza 8 września, w święto Narodzenia Matki Bożej, na Mszę Św. o godz. 18.00. Chcemy rozpocząć nasz rok formacji dla Dzieci, Młodzieży, Dorosłych i Rodzin, aby we wspólnocie poprzez modlitwę, rekolekcje i pogłębianie Słowa Bożego wzmacniać wiarę i miłość do Boga i ludzi. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, informacja u Księdza Pawła Serwańskiego – opiekuna wspólnoty Oazy.

   Zapraszamy chętnych do Liturgicznej Służby Ołtarza w naszej parafii 
– zbiórki dla ministrantów odbywać się będą we wtorek o godz. 16:00
– dla lektorów o godz. 16:45. Zapraszamy kandydatów od 3 klasy SP. Więcej informacji u ks. Piotra. 

   Zapraszamy do parafialnej scholi dziecięcej. Pierwsze powakacyjnie spotkanie w sobotę o godz. 9:00. 

   Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w piątek 9 września po Mszy wieczornej w kościele. 

    Dzisiejsza składka na tacę jest przeznaczona na WSD.

    Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Legionów, blok 20, kl. 1, 2 i 3.

   Za tydzień II Niedziela Miesiąca. Przypominamy o modernizacji naszej świątyni.