Dziś II niedziela miesiąca. Ofiarą na tacę wspieramy spłatę naszej nowej posadzki i ogrzewania podłogowego oraz kontynuację dalszych prac. Przed nami jeszcze takie tematy jak ławki, konfesjonały…

   Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP, porządek Mszy św. jak w niedzielę. Tego dnia obchodzimy też świeckie Święto Wojska Polskiego.

     16 sierpnia (wtorek) spotkanie szkaplerzne o godzinie 15
 w kaplicy. Po koronce adoracja Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Matki Bożej Szkaplerznej. Następnie odbędzie się spotkanie formacyjne. Zapraszamy.

      Do Zakopanego wyjeżdżamy 17 sierpnia (środa) o godz. 6.30 z placu przy kościele.

      Przy naszym kościele trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zyski przeznaczone są na rzecz polskich misjonarzy. Sprzęt można składać na tyłach kościoła, za brązowymi garażami. Zbiórka potrwa do 8 września.

     3 września, w sobotę, z naszej parafii do Sanktuarium MB w Jodłówce wyruszy piesza pielgrzymka. Więcej informacji w księgarni, tam też trwają zapisy. Są one obowiązkowe, ponieważ konieczne jest ubezpieczenie uczestników, ich oznaczenie i podział na grupy. Można też zakupić bilet na autokar na powrót z Jodłówki, jak i na przejazd w tamtą stronę, dla osób, które nie mogą pokonać trasy pieszo.

     Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Poniatowskiego, bloki 21 i 35.