Bractwo Szkaplerzne zaprasza do odmawiania Nowenny przed świętem NMP z Góry Karmel (Szkaplerznej), w dniach od 7 do 15 lipca br., po Mszy św. wieczornej. Teksty nowenny będą wyłożone w kościele i można je zabrać do odmawiania.

    We wtorek 5 lipca z naszej parafii na pielgrzymi szlak wyruszy jarosławska Grupa św. Brata Alberta. Msza rozpoczynająca pielgrzymkę o godz. 6:30 której będzie przewodniczył ks. bp Stanisław Jamrozek. Zapraszamy na wspólną modlitwę i pożegnanie pielgrzymów, jak również na wspólne pielgrzymowanie w pierwszym dniu. Na pielgrzymkę można się jeszcze zapisać u ks. Piotra. Pielgrzymować można też duchowo, informacje na stronie pielgrzymka.przemyska.pl

        W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.

        W piątek wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona Archidiecezji.

        16 lipca, w sobotę, zapraszamy na uroczystą Mszę św. NMP z Góry Karmel o godzinie 18.00, po niej agapa w Kawiarence.

          Bogu niech będą dzięki za uroczyste zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Na szczęście było nas bardzo dużo, choć mogłoby być jeszcze więcej. Dziękujemy dzieciom za ich piękną obecność, dziękujemy naszej powiatowej Policji za pomoc w przejściu ulicami naszego miasta. 

          Asysta Jarosławska poszukuje osoby chętne do adorowania i asystowania Matce Bożej Kalwaryjskiej podczas wielkiego odpustu na Kalwarii Pacławskiej od 10 do 15 sierpnia. Próby odbywają się w każdy wtorek o godzinie 15:30 przy Kolegiacie w Jarosławiu, po informacje kontaktowe zapraszamy po Mszy do zakrystii.

      Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. 3 Maja, blok 35, klatka 3 i 4.

Za tydzień 2. niedziela lipca – taca przeznaczona będzie na spłatę naszej nowej posadzki i ogrzewania podłogowego.