Dzisiaj, Mszą św. o godzinie 11.00 rozpocznie się Archidiecezjalne Spotkanie Rodzin w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce. Mszy świętej przewodniczyć będą nasi archidiecezjalni pasterze. Grupie z naszej parafii przewodzi ks. Krzych.

       W środę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, dodatkowa Msza św. o godzinie 9.30. Składka tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Pamiętajmy o naszych solenizantach. Naszym księżom Pawłowi i Piotrowi składamy najserdeczniejsze życzenia.

       W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych

       W czwartek, 30 czerwca, Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza czcicieli Serca Jezusowego na godzinę 16.30 na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele.

       W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

       W piątek, 1 lipca, o godzinie 18.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po niej spotkanie formacyjne Straży Honorowej. W tym dniu odwiedziny chorych.

       W sobotę, 2 lipca, o godzinie 17.00 nabożeństwo fatimskie ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

       W niedzielę, 3 lipca po Mszy św. o godz. 9.30 zmiana tajemnic różańcowych. Przed Mszą św. różaniec w intencji pokoju na świecie.

     4 lipca z Przemyśla już po raz 42 wyruszy Przemyska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Dzień później 5 lipca na pątniczy szlak wyruszy jarosławska grupa św. Brata Alberta. Przed pielgrzymami piękny czas modlitwy, spotkania z drugim człowiekiem, obcowania z przyrodą. Zapraszamy chętnych do uczestnictwa w tegorocznej pielgrzymce. Jest możliwość pielgrzymowania kilka dni. Organizowany jest również wyjazd na przywitanie pielgrzymów 15 lipca. Więcej informacji u przewodnika grupy ks. Piotra Krzycha (nr. tel. 605 427 083).                                            

         Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. 3 Maja, blok 35, klatka 1 i 2.

        Za tydzień składka na WSD.