Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej.

       W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. jak w niedziele, z wyjątkiem Mszy św. o 11.00 i 12.15. O godzinie 10.00 Msza św. w Kolegiacie, a następnie Procesja Bożego Ciała do kościoła pw. Chrystusa Króla. W naszym kościele procesje eucharystyczne w Oktawie Bożego Ciała połączone będą z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.30. Wyjątkiem będzie niedziela, 19 czerwca; w tym dniu nabożeństwo czerwcowe i procesja w Oktawie odbędzie się bezpośrednio po Mszy św. o godz. 9.30.

      Bractwo Szkaplerzne zaprasza na adorację i spotkanie formacyjne w kaplicy w piątek, 17 czerwca, na godzinę 15.00.

       W niedzielę za tydzień serdecznie zapraszamy na Marsz dla Życia i Rodziny, który wyruszy spod naszego kościoła po Mszy św. o godzinie 16.00. Po Marszu, u nas, animacja pro-life, a o godz. 19.00 koncert zespołu niemaGOtu.

         Z okazji 40-lecia APDC, z 11 na 12 czerwca, grupa modlitewna z naszego kościoła udaje się na Jasna Górę by z ”Maryją opróżniać czyściec”. Zapraszamy do modlitwy.

       Taca dzisiejsza przeznaczona jest na spłatę naszej nowej posadzki i ogrzewania podłogowego.

       Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Kalinki blok 6, kl. 1 i 2.