Nabożeństwa majowe zarówno w niedziele, jak i w dni powszednie o godz. 17.30.

Wszystkich czcicieli Matki Najświętszej zapraszamy dzisiaj na Mszę świętą o godzinie 16:00, a bezpośrednio po niej na koncert maryjny i majówkę w wykonaniu trzech chórów – nasz parafialny, z Muniny i Tywoni – pod dyrekcją Magdaleny Lipczyńskiej – Gąsior oraz Kamila Trelki. Bardzo doceniamy zaangażowanie chórzystów w piękno liturgii i zarazem prosimy o pozytywną odpowiedź i liczną obecność na niedzielnym koncercie.

      Obejmijmy swoją modlitwą Naszych Kapłanów, w ostatni czwartek 20-lecie swoich święceń kapłańskich obchodził ksiądz Józef, a z kolei w najbliższy czwartek wypada 10-lecie święceń kapłańskich ks. Pawła.

      W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (Dni Krzyżowe).

      W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

      W niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.

     Za tydzień Mszą św. o 16.00, której przewodniczyć będzie ks. Marcin Wilk rozpocznie się tradycyjny już dla naszej Parafii Piknik Rodzinny. Czeka nas jak zawsze wiele atrakcji. O 19.00 wystąpi zespół Pro Live. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Natomiast w środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie przedstawicieli wszystkich wspólnot.

     Wszystkie rodziny dające wsparcie Uchodźcom informujemy, że organizowany jest zupełnie darmowy wyjazd wakacyjny dla Matek i Dzieci z Ukrainy. Zainteresowanych prosimy, aby wstępnie zapisywali się w naszej księgarni.

      Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Przemyskiej blok 27 i domy prywatne.