Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą nowo wyświęconych diakonów.

Zapraszamy na dzisiejszy Parafialny Piknik Rodzinny, który rozpocznie się Mszą św. o godz. 16. W programie wiele atrakcji, szczegóły na banerze i stronie parafii.

      Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

      We wtorek zakończenie nabożeństw majowych, dodatkowe nabożeństwo majowe 30 maja, po Mszy św., a więc ok. godz. 18.45, przy figurze NMP na placu. Od środy rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe, codziennie o 17.30.

      W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

      W czwartek, 2.06, na godzinę 16.30 Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na adorację w kościele czcicieli NSPJ.

      W piątek, 3.06, o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Sercu Jezusowemu, po niej spotkanie formacyjne Straży Honorowej NSPJ.

      W sobotę, 4.06, o godz. 17.00 nabożeństwo fatimskie ku czci Najświętszego Serca Maryi.

      W sobotę w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu święcenia prezbiteratu. Otaczamy modlitwą kandydatów do święceń.

      W niedzielę, 5.06, o godz. 9.00 różaniec, a po Mszy św. o 9.30 zmiana tajemnic różańcowych.

      W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – kończy się okres wielkanocny.

      Za tydzień składka na WSD.

    Zapraszamy do udziału w Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 5 do 15 lipca 2022 r., z jarosławską grupą św. Brata Alberta. Więcej informacji na plakatach, stronie internetowej pielgrzymki oraz u przewodnika  grupy ks. Piotra Krzycha.       

        Spotkanie organizacyjne przed turnusem wyjazdu nad Bałtyk dla seniorów w środę po Mszy św. o 18.00, w ogródku przy Kawiarence.

      Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Kalinki blok 1, kl. 1, 2, 3 i 4.