W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa po dodatkowej Mszy św. o godzinie 7.30, czyli ok. 8.00, o 16.00 dla dzieci, o g. 17.15 oraz o godzinie 19.00 – prowadzona przez Oazę i Odnowę w Duchu Świętym. Gorzkie Żale w niedziele o godzinie 17.00.

   W czwartek, 31 marca, o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie formacyjne Straży Honorowej NSPJ.

   W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.

   Za tydzień składka na Wyższe Seminarium Duchowne, natomiast pod kościołem będzie można złożyć swoją ofiarę na paczki świąteczne. W tym roku, ze względu na wojnę tych paczek trzeba będzie o wiele więcej.

   Za tydzień I niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych o godz. 9.30, a przed Mszą św. odmawiamy Różaniec w intencji pokoju na Ukrainie i świecie.

   Grupa rękodzieła zaprasza na kiermasz wielkanocny w niedzielę 3 kwietnia. Ozdoby wielkanocne są również do nabycia w księgarni. Dochód w części przeznaczony dla osób potrzebujących.

   Pomagamy Ukrainie – można podarować bieliznę pościelową, kołdry, poduszki, żelazka, sprawne rowery, warniki do wody. Ofiary można składać w kościele i w kaplicy.

   Zapraszamy chętnych na wyjazd nad Bałtyk, do Mikoszewa, w dniach 6 – 11 czerwca. Informacje i zapisy w księgarni.

   2 kwietnia o 19.30, w rocznicę odejścia św. Jana Pawła II do nieba, w Jarosławiu przejdziemy od Starostwa do Ratusza, odmawiając Różaniec. Wraz z końcem ograniczeń związanych z pandemią wracamy do tej pięknej tradycji.  

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Prośbów blok 9, klatki 3, 4.