Serdeczne Bóg zapłać Ofiarodawcom, troszczącym się o spłatę naszej posadzki i ogrzewania podłogowego. Ostatnia taca i przelewy bankowe to łącznie 19.626,85 zł. 

W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa po dodatkowej Mszy św. o godzinie 7.30, czyli ok. 8.00, o 16.00 dla dzieci, o g. 17.15, oraz o godzinie 19.00 – prowadzona przez Oazę i Odnowę w Duchu Świętym. Gorzkie Żale w niedziele o godzinie 17.00.

Grupa Modlitwy O. Pio zaprasza czcicieli św. O. Pio na różaniec i Mszę św. w dniu 23 marca (środa) o godzinie 17.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w kawiarence.

W piątek, 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. W tym dniu dodatkowa Msza św. o godz. 9.30. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci. W czasie mszy św. o godz. 9.30 i 18.00 będzie można rozpocząć Duchową Adopcję, czyli dziewięciomiesięczną modlitwę o uratowanie dziecka nienarodzonego.

Również w piątek. o godz. 14.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu odbędzie się spotkanie z kard. Gerhardem Müllerem w Przemyślu, który wygłosi referat pt. Kapłaństwo w Kościele.

Natomiast o godz. 17.00 w Bazylice św. Piotra, podczas nabożeństwa pokutnego, któremu będzie przewodniczył papież Franciszek poświęci Rosję i Ukrainę Niepokalanemu Sercu. Tego samego aktu, w tym samym dniu, dokona w Fatimie Jego Eminencja Kardynał Konrad Krajewski, jałmużnik Jego Świątobliwości, jako wysłannik Ojca Świętego. W naszym kościele w tym czasie, od 16.45 do 17.15 modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.

Uczniom klas VIII polecamy zapoznanie się z ofertą Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu, szczegóły na plakatach.

Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian
z ul. Prośbów blok 9, klatki 1, 2.

W nocy z soboty na niedzielę (z 26 na 27 marca) zmiana czasu na letni (z 2.00 na 3.00).

Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową z Przeworska do Rzeszowa. Rozpoczęcie Mszą świętą w Bazylice Grobu Bożego w Przeworsku 25 marca o godz. 20:00. Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia i u ks. Piotra.