W najbliższy piątek Droga Krzyżowa po dodatkowej Mszy św. o godzinie 7.30, czyli ok. 8.00, o 16.00 dla dzieci i o 17.15. O godz. 19:00 gorąco zapraszamy na Rodzinną Adorację Krzyża. W tym wyjątkowym czasie, pełnym niepokoju i obaw oraz w okresie naszego nawrócenia i walki z grzechem, odnajdźmy swoje miejsce przy krzyżu Chrystusa, niczym Matka Boża, św. Jan czy św. Maria Magdalena i wraz z najbliższymi zaczerpnijmy ze źródła miłości. 

Gorzkie Żale w niedziele o godzinie 17.00.

Codziennie o godz. 6.00 i 17.30 odmawiamy różaniec o pokój na Ukrainie.

W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania: w poniedziałek klasa 6, we wtorek klasa 7. Rozpoczynamy o 17.00 w salce parafialnej.

Bractwo Szkaplerzne zaprasza na adorację wielkopostną w środę 16 marca, na godzinę 15.00 do kaplicy. Po adoracji ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi Bolesnej odbędzie się spotkanie formacyjne.

Spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym odbędzie się 16 marca o g. 16.30 w kaplicy.

W sobotę uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców, dodatkowa Msza św. o 9.30. To dzień imienin ks. abp. seniora Józefa Michalika oraz Ojca Świętego Seniora Benedykta XVI. Imieniny w tym dniu obchodzi również ks. Józef- nasz wikariusz i senior kolegium. Solenizantów polecamy w modlitwie.

Zapraszamy młodzież na SMAP w terminie 22-24 kwietnia. Spotkanie Młodych odbędzie się w Jarosławiu. Nasza świątynia jest kościołem stacyjnym tego wydarzenia i w sobotnie przedpołudnie 23 kwietnia, na zawiązaniu wspólnoty, Eucharystii i pracy w grupach dzielenia zgromadzi młodzież z kilku dekanatów. Wobec tego zachęcamy młodzież z naszej parafii do zapisania się w księgarence i wzięcia udział w Spotkaniu Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Koszt udziału wynosi 50 złotych i jest związany z kwestiami organizacyjnymi. Zapisy do 31 marca.

Zapraszamy do włączenia się w śpiew naszego chóru podczas świąt wielkanocnych. Chętnych odsyłamy do ks. Pawła i dyrygentki chóru Magdaleny Lipczyńskiej – Gąsior. Próby chóru odbywają się w poniedziałki i środy od 18.45.

Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Prośbów blok 8, klatki 1, 2.