We wtorek święto Katedry Świętego Piotra Apostoła, zachęcamy do modlitwy za Ojca Świętego.

   Grupa Modlitwy Ojca Pio zaprasza na różaniec i Mszę św. 23 lutego o godzinie 17.15. Prośby i podziękowania do świętego Ojca Pio można składać do skarbonki w kaplicy na plebanii. Po Mszy św. spotkanie formacyjne.

   W czwartek, 3 marca 2022 r. rozpoczniemy w Archidiecezji Przemyskiej Nowennę za kapłanów oraz o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne za przyczyną św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.

Serdeczne Bóg zapłać Ofiarodawcom, którzy wspierają spłatę naszej nowej posadzki i ogrzewania podłogowego. Ostatnia taca i przelewy bankowe to łącznie 19.303,86 zł.

    W księgarence trwają zapisy na „Randkę dla Małżonków”. Szczegóły na plakatach, początek spotkań 4 marca.

   Obecnym dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Kopernika, blok 10, klatki 1, 2 i 3.

    PSONI Koło w Jarosławiu zaprasza wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej do składania podań o przyjęcie do Warsztatu Terapii Zajęciowej.

    Informacja dla rodziców: w poniedziałek rusza rekrutacja elektroniczna do szkoły podstawowej im.  Św. królowej Jadwigi nr 1.

    Pracownicy Urzędu Miasta Jarosławia od dzisiaj roznoszą decyzje o wysokości podatku od nieruchomości w roku 2022. Akcja potrwa do 3 marca włącznie. Decyzje roznoszą pracownicy w godzinach 8.00-20.00 w dni powszednie oraz w godz. 8.00 – 19.00 w soboty.