Wychodząc z kościoła można zaopatrzyć się w kredę i kadzidełko.

 Dzisiejsza składka przeznaczona jest na misje. 

  Dzisiaj przypada pierwszy czwartek, a jutro pierwszy piątek miesiąca.

  W piątek, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym i Oazę.

   W niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – liturgiczne zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego, kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2. lutego. Schola Dziecięca i nasi Goście zapraszają na wspólne kolędowanie. Początek o godz. 17:00. Serdecznie zachęcamy do udziału. Po kolędowaniu ok 18.00 zapraszamy na Opłatek Parafialny. W tym roku idziemy wszyscy do strefy kawiarenki. Młodzież i dzieci zapraszamy na piętro a dorosłych na parter. Każdy coś przynosi. Żywy Różaniec prosimy o bigos świąteczny, Odnowę w Duchu o barszcz z uszkami albo pasztecikami, wszyscy inni są proszeni o ciasto świąteczne. Można zasponsorować pizzę. Kawiarenka zapewnia kawę i herbatę.

  Przypominamy, że 9 stycznia wypada II Niedziela Miesiąca – dzień szczególnej solidarności z naszą świątynią.

W drugą środę miesiąca, 12 stycznia, będziemy kontynuowali naszą parafialną Nowennę. W tym miesiącu będzie to też rocznica śmierci księdza prałata Mariana Rajchla. W Radiu Fara pojawią się materiały na jego temat.

 16 stycznia od Mszy św. o godzinie 16:00 rozpocznie się koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru i chórów zaprzyjaźnionych z Tywoni i Muniny.

Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Kopernika, blok 4, klatki 4 i 5.

W piątek ruszają zapisy na zimowisko Zakopane 2022 pod sztandarami parafii pw. Królowej Polski. Wyjazd ze względu na pandemię będzie miał charakter wyjątkowo rodzinny i planowany jest w dniach od 14 do 19 lutego. Można wykorzystać bony turystyczne. Tel. 730 211 617.

   Kolęda w tym roku podobnie jak w roku ubiegłym będzie polegała na spotkaniu małych regionów na wieczornej Mszy świętej. Gdyby jakaś rodzina nie mogła przyjść na wyznaczony dzień zapraszamy w inny dzień. Prosimy wziąć z sobą pojemnik z wodą, która zostanie poświęcona, a po powrocie do domów pokropicie swoje mieszkania. Gdyby jakaś rodzina chciała, aby ksiądz poświęcił nowy dom czy mieszkanie prosimy, aby się to zgłosić w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. W tym tygodniu zapraszamy jeszcze Parafian z regionów:

Środa – 5 stycznia – Gottfrieda, Przemyska

Piątek – 7 stycznia – Kopernika, bloki  1 – 5

Sobota – 8 stycznia – Kopernika, bloki 6 – 10

W następnym tygodniu:

Poniedziałek – 10 stycznia – 3 Maja 8, 10, 35, 37

Wtorek – 11 stycznia – 3 Maja 44, 46, 48 i domy prywatne

Środa – 12 stycznia – Kalinki + domy prywatne

Czwartek – 13 stycznia  – Poniatowskiego + domy prywatne

Piątek – 14 stycznia – Legionów

Sobota – 15 stycznia – Lisińskiego, Sikorskiego, Królowej Jadwigi