17 stycznia, w poniedziałek, Bractwo Szkaplerzne spotka się o godz. 15.00 w kaplicy przed Najświętszym Sakramentem. Po adoracji spotkanie formacyjne. Zapraszamy czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca Matki Bożej Szkaplerznej na wspólne modlitwy.

We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

W środę, 19 stycznia, o godz. 16.30 w kaplicy odbędzie się spotkanie APDC.

Również w środę wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Tego dnia odprawimy dodatkową Mszę św. o godz. 11 w intencji archidiecezji i parafii, zachęcamy też do modlitwy w tej intencji.

W piątek, 21 stycznia, o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie formacyjne Straży Honorowej Serca Pana Jezusa.

Za tydzień obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.

W tym tygodniu w ramach parafialnej kolędy zapraszamy:

Poniedziałek –  17 stycznia – ul. Czechowskiego i Zielińskiego

Wtorek – 18 stycznia –  ul. Paderewskiego i Reymonta

Środa – 19 stycznia – ul. Skrzyneckiego, Chłopickiego, Wilsona

Czwartek – 20 stycznia – ul. 29 Listopada, Plac Wolności, Nabielaka, Orłowicza

Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Kopernika, blok 5, klatki 1, 2 i 3.

Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza do udziału w projekcie „Dzisiaj się uczysz, jutro pracujesz”. Projekt jest przeznaczony dla osób powyżej 30. roku życia i obejmuje doradztwo zawodowe, szkolenia oraz płatne staże. W ramach projektu można podnieść swoje kwalifikacje, zdobyć nowy zawód. Projekt skierowany jest dla osób zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Jarosławia oraz na plakatach.

12 stycznia minęła pierwsza rocznica śmierci ks. prałata Mariana Rajchla. Z tej okazji Radio Fara nagrało różne materiały z rozmowami o byłym Proboszczu naszej parafii. Można je odsłuchać pod tym linkiem – https://przemyska.pl/2022/01/12/jaroslaw-1-rocznica-smierci-ks-pral-mariana-rajchla/.