Różaniec wypominkowy odmawiamy codziennie o godz. 17.30. Wyjątkiem jest środa, gdy Nabożeństwo Wypominkowe zaczyna się o 17.00, o 17.30 Nowenna, a o godz. 18.00 Msza św. za polecanych w wypominkach.

    W najbliższy wtorek, 16 listopada, spotkanie Bractwa Szkaplerznego o godzinie 15.00 w kaplicy. Po koronce adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy za zmarłych. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej i św. Jana Pawła II.

     W środę, 17 listopada, o godz. 16.30 spotkanie APDC  kaplicy.

    Również w najbliższą środę, po Mszy św. wieczornej, zapraszamy wszystkich Zelatorów Róż Różańcowych – lub inną osobę z Róży – na spotkanie w sali obok Kawiarenki.                   

     Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego.

    Za tydzień składka na pomoc dla Księży Emerytów oraz dla Domu Księży Emerytów „EMAUS”.  

      Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Kopernika, blok 1, klatka 1, 2 i 3.

Jarosławskie Opactwo i Wspólnota Matki Miłosierdzia zapraszają na rekolekcje: „Rozpal Wiarę”, które odbędą się od 21 do 23 listopada w kościele św. Mikołaja. W niedzielę na wszystkich Mszach Świętych, w poniedziałek i wtorek od 17:30. Ponadto w niedzielę od 18:00 „Wieczór chwały”, a następne dni „modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne” oraz „modlitwa o wylanie Ducha Świętego i Jego darów”. Całość prowadzi jezuita ojciec Jacek Olczyk ze wspólnotą modlitewną z Łodzi.