Różaniec wypominkowy odmawiamy codziennie o godz. 17.30. Wyjątkiem jest środa, gdy Nabożeństwo Wypominkowe zaczyna się o 17, o 17.30 Nowenna, a o godz. 18.00 Msza św. za polecanych w wypominkach.

   W tym tygodniu spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. W poniedziałek klasa VI, we wtorek klasa VII, w środę klasa VIII. Spotkanie zaczyna się o 17.00 w salce nad kawiarenką, o 18.00 Msza.

   We wtorek spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii świętej. Zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne po Mszy. 

   W czwartek, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Obchody miejskie zaczynają się na pl. Mickiewicza o godzinie 15.00, o 17:15 uroczystości na Rynku, a na koniec multimedialny pokaz nowej fontanny. W naszym kościele dodatkowa Msza św. za Ojczyznę w czwartek o godzinie. 11.

Przypominamy o możliwości uzyskania w listopadzie odpustu zupełnego dla zmarłych. Z racji pandemii, podobnie jak w ubiegłym roku, odpust taki można zyskać nie tylko od 1 do 8 listopada, ale w osiem dowolnie przez siebie wybranych dni tego miesiąca, które mogą być od siebie oddzielone. Warunki uzyskania odpustu opisywaliśmy w ubiegłotygodniowej gazetce.

   Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ulic Skrzyneckiego, Orłowicza i Nabielaka.

Urząd Miasta zaprasza do wypełnienie ankiety ewaluacyjnej dotyczącej Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego – http://miastojaroslaw.pl/artykul/1351/ankieta-jbo-2022-podziel-sie-swoja-opinia