Już  w poniedziałek zaczynają się roraty. U nas codziennie o 6.15. Zapraszamy szczególnie dzieci, prosimy o przynoszenie lampionów.

      W środę, 1 grudnia, po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej i Stowarzyszenia Rodzin. Również w środę po wieczornej Mszy zapraszamy na seans filmu „Fatima”, który jeszcze niedawno był wyświetlany w kinach.

      W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

      W I czwartek miesiąca, o godzinie 17.00, spotkanie formacyjne Straży Honorowej NSPJ.

      W I piątek odwiedziny u chorych. Potrzebujących wizyty można zgłaszać wcześniej w księgarni, zakrystii lub kancelarii.

    W następną niedzielę, na Mszy o godz. 11:00, poświęcenie i wręczenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej. Natomiast po każdej Mszy św. będzie można otrzymać błogosławieństwo relikwiami św. Faustyny.

      Opłatki już są w kancelarii, zakrystii, kawiarence i księgarni. Prosimy też wolontariuszy o wsparcie w ich roznoszeniu. Wszystkie ofiary przekazujemy oczywiście na modernizację naszej świątyni.

       Zachęcamy do czytania prasy katolickiej:

W najnowszym numerze Niedzieli: „Adwentowe inspiracje” – co warto zrobić wspólnie z dziećmi. „Między strachem a współczuciem” – reportaż z granicy. „Czy świat odrzucił Boga?” – rozmowa z Rodem Dreherem, autorem książki „Żyć bez kłamstwa”.

W najnowszym Gościu Niedzielnym: Rozmowa z abpem Józefem Guzdkiem o tym, jak w sposób odpowiedzialny pomagać migrantom. Dlaczego Seminaria Odnowy Wiary są doskonałym narzędziem ożywienia parafii? Dodatek: kalendarz ścienny na 2022 rok.

       Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Kopernika, blok I, klatki 7 i 8.