Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, w naszym kościele odmawiamy je codziennie o godzinie 6.00 i 17.30 oraz o godz. 12.00 i 15.00 w kaplicy. Zakończenie nabożeństw w przyszłą niedzielę.

    Dzisiaj przed naszym kościołem odbędzie się zbiórka Jarosławskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych na rzecz utworzenia integracyjnego Żłobka Muszelka w Jarosławiu. Dzieło to ma błogosławieństwo abp. Adama Szala.

   Również dzisiaj w naszej parafii odbędzie się spotkanie Bractwa św. Jakuba Apostoła. Zapraszamy sympatyków, pielgrzymów jakubowych. Spotkanie rozpocznie się Mszą świętą o godz. 16:00 po której spotkanie w kawiarence.

    W środę bardzo ważne spotkanie młodzieży z kl. 8 i ich rodziców w sprawie bierzmowania.  Oczywiście zapraszamy najpierw na Nowennę i Mszę św. 

   Dzieci, które przychodziły i przychodzą codziennie na różaniec proszone są, aby wypełnioną kartę uczestnika pielgrzymki złożyły w księgarni, najpóźniej do tego czwartku. Jedną z propozycji jest wyjazd do królewskiego miasta Przemyśla z Zamkiem, Katedrą i Kopcem Tatarskim.

     Osoby, które chciałyby dołączyć do grona członków Róż Różańcowych prosimy o kontakt z księgarnią. 

    Dostępne są już kartki wypominkowe – w księgarni, kaplicy i przy skarbonkach.

    Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy
w sobotę parafian z ul. Czechowskiego.

    Za tydzień, w nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy, przestawiamy zegarki z godziny 3.00 na 2.00.