Bóg zapłać za każde duchowe i materialne wsparcie szerokiego zakresu prac w naszej świątyni. Cegiełki są do nabycia w zakrystii, w księgarni oraz w kancelarii parafialnej.

    Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, w naszym kościele odmawiamy go codziennie o godzinie 6.00 i 17.30 oraz o godz. 12.00 i 15.00 w kaplicy.

     Dziś Dzień Papieski, składka do puszek na Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Są też papieskie kremówki, w tym roku jest to wypiek domowy.

     W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania: w poniedziałek klasa 6, a we wtorek klasa 7. Spotkanie o godz. 17.00 w salce, a po nim różaniec i Msza. Trwa środowa Nowenna przed Bierzmowaniem dla uczniów kl. 8.

     Również w środę spotkanie Akcji Katolickiej.

     W sobotę, 16 października, na Mszy św. o godz. 18.00, w 43. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, Róża św. Jana Pawła II będzie dziękować Bogu za Świętego Papieża, prosząc o Boże błogosławieństwo dla członków i rodzin, a dla zmarłych o chwałę nieba. W tym dniu w Opactwie Dzień Skupienia dla Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa.

     Również w sobotę rocznica święceń biskupich ks. abp. Józefa Michalika, modlimy się w jego intencji.

     Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień misyjny, składka przeznaczona będzie na potrzeby misji.

     Bractwo Szkaplerzne zaprasza w dniu 18 października (poniedziałek) na godz. 15.00 do kaplicy. Po koronce adoracja Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca MB Szkaplerznej oraz spotkanie formacyjne.

     W październiku nasza parafialna nowenna – razem z Radiem Fara –  przed Uroczystością Królowej Polski odbędzie się wyjątkowo w trzecią środę miesiąca – 20.10.2021.

      Osoby, które chciałyby dołączyć do grona członków Róż Różańcowych prosimy o kontakt z księgarnią.   

     Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Królowej Jadwigi.