Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, w naszym kościele odmawiamy go codziennie o godzinie 6.00 i 17.30 oraz o godz. 12.00 i 15.00 w kaplicy.

    Dziś Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za misję na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy, szczególnie za tych, którzy pochodzą z naszej Archidiecezji. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na misje. Wszystkich, którym los misji leży na sercu zapraszamy na herbatę w piątek, po wieczornej Mszy świętej.

   Również dzisiaj, o 14:30, spod bazyliki Matki Bożej Bolesnej, wyruszy marsz przebłagalno-dziękczynny za Kościół i Ojczyznę, w trakcie którego odmawiany będzie różaniec. Pochód zakończy się przy tablicy św. Jana Pawła II przy Ratuszu.

    Jutro dzień św. Łukasza, ewangelisty, w tym trudnym czasie pandemii modlimy się w intencji służby zdrowia.

    Bractwo Szkaplerzne zaprasza w poniedziałek na godz. 15.00 do kaplicy. Po koronce adoracja Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca MB Szkaplerznej oraz spotkanie formacyjne.

    Również w poniedziałek, 18 października, APDC zaprasza na spotkanie o godz. 16.30 w kaplicy.

    W tę środę, 20 października, odbędzie się nasza parafialna nowenna – razem z Radiem Fara –  przed Uroczystością Królowej Polski.

    W sobotę, 23 października, pielgrzymka Dzieła Pomocy Powołaniom do Archikatedry. Organizujemy wyjazd parafialny, zapisy w księgarni, wyjeżdżamy o 7:45 z naszego parkingu.

    Za tydzień przed naszym kościołem odbędzie się zbiórka Jarosławskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych na rzecz utworzenia integracyjnego Żłobka Muszelka w Jarosławiu. Dzieło to ma błogosławieństwo abp. Adama Szala.

    Jeśli ktoś ma do przekazania akordeon to jesteśmy zainteresowani. Parafialne Dzieło Miłosierdzia – tel. 660 465 243.

    Osoby, które chciałyby dołączyć do grona członków Róż Różańcowych prosimy o kontakt z księgarnią. 

    Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. 29 listopada.