W piątek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. W naszym kościele będą się one odbywać codziennie o 17.30. Za odmówienie Różańca w kościele, kaplicy, rodzinie, społeczności zakonnej lub innej wspólnocie zebranej dla realizacji wzniosłych celów można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

   W tym dniu, w piątek na wieczornej Mszy św. będziemy uroczyście obchodzić wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zadbajmy o płatki róż.

   W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Dodatkowa msza św. w Pierwszy Piątek o godz. 7.30. Po Mszy św. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo fatimskie w sobotę po wieczornej Mszy św.

   Za tydzień składka na WSD. Również za tydzień na Mszy o godz.  11.00 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej. Zapraszamy dzieci i rodziców. 

   Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci na spotkanie Oazy Dzieci Bożych w piątek o godz. 16.30 w sali nad Lawendą.

   Zapraszamy na spotkania dla małżonków. Ruszamy od 10 października po Mszy św. o godz. 16.00  w naszej parafii. Zapewniamy posiłek i opiekę nad dziećmi. Szczegóły na plakatach.

   Serdecznie zapraszamy mężczyzn do dołączenia do parafialnej scholii, która cierpi na deficyt męskich głosów. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Pawłem Serwańskim.

     Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy
w sobotę parafian z ul. Sikorskiego, bloku 1, kl. 1-4.

      Chcesz wspomóc modernizację – ogrzewanie kościoła i nowa posadzka – nr konta 27 9096 0004 2001 0000 1889 0002. Niech Bóg błogosławi wszystkim dobroczyńcom.