W niedzielę w Warszawie o godzinie 12:00 rozpocznie się beatyfikacja Prymasa Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej, transmisja w telewizji publicznej.

    We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

    W sobotę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz młodzieży. O godz. 9.00 spotkanie Scholii. W tym dniu jednodniowe Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej /SMAP/ w Krośnie. 16, 17 i 18 września (czwartek – sobota) Triduum ku czci  św.  Stanisława Kostki, kl. III, IV, VI, VII i VIII przychodzą obowiązkowo.

    W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (Suche Dni Jesienne).

   Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci na spotkanie Oazy Dzieci Bożych w piątek, o godz. 16.30, w sali nad Lawendą. Będzie to czas wspólnej modlitwy, śpiewu i zabawy. Chcemy przekazać dzieciom najważniejsze wartości i piękno naszej wiary!

   Drodzy Małżonkowie, od 10 października (niedziela) przez kolejne 8 niedziel, w naszej parafii rozpocznie się seria spotkań/randek  dla małżonków. Chcemy rozpocząć Mszą św. o godz. 16.00, a po niej doświadczeni małżonkowie: Małgorzata i Krzysztof Miszczak poprowadzą spotkania, na których Mąż i Żona wspólnie  będą mogli przyjrzeć się swojej relacji, odnowić i pogłębić wzajemną miłość. Zapewniamy posiłek i opiekę nad dziećmi. Szczegóły na ulotkach i plakatach.

    W tym miesiącu Bractwo Szkaplerzne spotka się z Grupą Modlitwy Św. O. Pio na adoracji przed Najświętszym Sakramentem w dniu 23.09 (czwartek) o godz. 17.00, aby wspólnie uwielbiać Najświętsze Serca Jezusa i Niepokalane Serce Matki Bożej Szkaplerznej wraz z O. Pio – wspólny różaniec o 17:30, a po Mszy św. agapa w Lawendzie – dla czcicieli O. Pio.

    Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Reymonta, blok 9.

     Za tydzień składka na Archidiecezjalne Radio Fara.

     Również za tydzień Mszą św. o godz. 14.00 w kościele Bożego Miłosierdzia rozpocznie się marsz dla Życia i Rodziny. Serdecznie zachęcamy. Więcej informacji w gazetce.

     W tym tygodniu można jeszcze nabyć specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu i Matce Róży Czackiej. Cena 10 zł.

     18 września, o godz. 9, spotkanie APDC przy Opactwie Benedyktynek w Jarosławiu. Zapraszamy.