Poniedziałek 23 sierpnia to dzień, w którym pragniemy w sposób szczególny uczcić św. Ojca Pio i św. Teresę. Zapraszamy wszystkich na Różaniec o godz. 17.30 a następnie na Mszę św. w której pragniemy wszystko oddać w Miłosierne Ręce naszego Boga. Swoje prośby można napisać na małej karteczce i wrzucić do skarbonki w kaplicy lub w kościele.

    W czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej, dodatkowe Msze św. o godzinach 8.00 i 9.30.

   Wyjazd na Kalwarię Pacławską w ramach III Archidiecezjalnej Pielgrzymki Osób Starszych i Chorych będzie w sobotę 28 sierpnia o godzinie 8.30 z placu przy kościele. Koszt 25 zł. Zapisy w księgarni.

  Trwają zapisy na pielgrzymkę do Jodłówki – przypominamy, że zapisy na autokar w obie strony oraz na zbiorowy powrót są możliwe TYLKO do 28 sierpnia! Po tej dacie można zapisać się na pielgrzymkę pieszą – powrót we własnym zakresie.

     Zapraszamy na III turnus parafialnego wyjazdu nad Bałtyk. Termin 14-18 września 2021. W programie: Jasna Góra, Gdańsk i Sanktuarium Nowej Ewangelizacji w Toruniu. Liczba uczestników ograniczona. Koszt 800 zł obejmuje: zakwaterowanie, przejazdy i wyżywienie. Zapisy w księgarni św. Maksymiliana.

     Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch zaprasza do udziału w projekcie „Dzisiaj się uczysz, jutro pracujesz” obejmującym doradztwo zawodowe, szkolenia oraz staże. Jego celem jest zwiększenie możliwości zatrudnienia osób z terenu Gminy Miejskiej Jarosław. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej miasta. Burmistrz miasta przypomina również o trwającym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Jarosławianie, którzy nie posiadają dostępu do Internetu mogą skorzystać z pomocy pracowników Biura Spisowego w Urzędzie Miasta Jarosławia. Punkt spisowy dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.

    Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Reymonta, blok 2.