Dziś gościmy u nas Młodzież salwatoriańską, której dziękujemy za entuzjazm i misyjne zaangażowanie. Dziś II Niedziela Miesiąca. Tradycyjnie wspieramy naszą modernizację.   

W piątek Matki Bożej Szkaplerznej.  W tym dniu po każdej Mszy św. można przyjąć szkaplerz NMP.

Zwracamy się z apelem do wszystkich aby ożywić   dawne tradycje kalwaryjskie. W tym roku planujemy akcent pielgrzymkowy postawić na Dróżki Matki Bożej. W związku z tym prosimy się zapisywać w księgarni na jednodniowy wyjazd do sanktuarium Kalwaryjskiego. Będzie można pojechać zarówno własnym transportem jak i autokarem. Być może ktoś pojedzie tylko na adoracje i na modlitwy do klasztoru. Szczegóły będą już od poniedziałku w księgarni.

Zwracamy się z wielką prośbą o wpisywanie się na adorację Pana Jezusa w naszej kaplicy na plebanii.  Nie może być tak, że Pan Jezus pozostaje sam. Mówimy o tym również ze względu na bezpieczeństwo.  Listy są dostępne na półce przed kaplicą.

Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Legionów, z bloku 22.

Organizujemy półkolonię dla dzieci i młodzieży w dniach 2 – 6 sierpnia. W czwartek wycieczka, prawdopodobnie do Zamościa. Więcej informacji i zapisy w księgarni – już od poniedziałku. Ilość miejsc ograniczona.

Trwa zbiórka elektroodpadów. Każdy, kto przyniesie zużyty sprzęt elektroniczny wesprze Dzieło Misyjne Kościoła. Uważamy, że ten Projekt Pomocy Misjom jest genialny!!! Wszystko składamy po lewej stronie kościoła w wyznaczonym miejscu.

Gmina Miejska Jarosław informuje, że przystąpiła do programu ,,Czyste Powietrze 2.0″ i uruchomiła punkt informacyjno-konsultacyjny dotyczący programu. Więcej informacji w gazetce.

Od 1 lipca trwa nabór wniosków do tegorocznej edycji programu „Dobry start” (tzw. 300 +). Szczegóły w gazetce.