We wtorek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, dodatkowa Msza św. o godz. 9.30. Składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

  W środę zakończenie nabożeństw czerwcowych.

  W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

  W czwartek, 1 lipca o godzinie 17 spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa poprowadzi moderator diecezjalny ksiądz Wiesław Szczygieł. Wszystkich, którzy się już zadeklarowali, bądź się zastanawiają, serdecznie zapraszamy.

   W sobotę Święto św. Tomasza, apostoła.

   Za tydzień, 4 lipca o godz. 6:30, Msza św. pod przewodnictwem Biskupa przed wymarszem jarosławskiej grupy na pielgrzymkę do Częstochowy. Pielgrzymka sztafetowa, grupy idą jeden dzień swój odcinek, z Jarosławia można też wyruszyć 11 lipca. Koszt 10 zł. Zapisy – ksiądz Mariusz Woźny, tel. 512 799 743 (numer również w gazetce, na stronie i w gablocie).

   Decyzją Księdza Arcybiskupa ks. Paweł Storek zostanie z dniem 22 sierpnia proboszczem w parafii w Kuńkowcach. Już dziś bardzo dziękujemy ks. Pawłowi za piękną posługę w naszej parafii i gratulujemy proboszczowskiej nominacji.

   Za tydzień składka na WSD.   

   Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Legionów, z bloku 20, kl. 1,2 i 3.  

Burmistrz Miasta Jarosławia apeluje, szczególnie do osób w wieku 60+, o udział w szczepieniach, które pozwolą uniknąć negatywnych skutków zdrowotnych dla poszczególnych osób i ogółu społeczeństwa.