16 czerwca, w środę, Bractwo Szkaplerzne zaprasza czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa i Najświętszego Serca Matki Bożej Szkaplerznej na adorację do kaplicy – na godzinę 15. Po adoracji odbędzie się spotkanie formacyjne Bractwa.

Również w środę zapraszamy przedstawicieli wszystkich wspólnot na spotkanie organizacyjne przed Parafialnym Piknikiem.

Wszystkich zapraszamy na nasze parafialne święto w niedzielę, 20 czerwca, które w tym roku rozpoczniemy Marszem im. Rotmistrza Pileckiego. Gromadzimy się o godz. 15.00 na Os. Kopernika, skąd przejdziemy na plac kościelny. Gdyby ktoś chciał ufundować fanta na loterię piknikową to oczywiście jest to bardzo mile widziane. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy. Program na afiszu, plakatach jak i w dzisiejszej gazetce.

W czwartek wspomnienie św. brata Alberta. W tym dniu dodatkowa Msza św. o godz. 12.00 w intencji naszych Dzieł Miłosierdzia.

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne przed kolejną edycją kolonii parafialnej nad Morzem Bałtyckim.

Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z ul. Poniatowskiego, z bloku 37, kamienic i domów prywatnych.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w oktawie Bożego Ciała. Szczególne podziękowania dla panów niosących baldachim, krzyż i feretrony, ministrantów oraz dzwoniące i sypiące kwiaty dzieci.

W piątek o 17.00 pierwsze spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.