Dziś rocznica święceń biskupich ks. bp. Krzysztofa Chudzio.

      Jutro Uroczystość Najświętszej Maryi, Królowej Polski. W naszym kościele odpust, Msze św. w porządku niedzielnym z wyjątkiem Mszy o godzinie 12.15.

     Od poniedziałku dzieci komunijne przeżywać będą tzw. Biały Tydzień. Dzieci i rodziców zapraszamy przez cały tydzień na nabożeństwo majowe i Mszę świętą, na godz. 17:30. Wyjątkiem jest jutrzejszy dzień odpustowy – dzieci komunijne zapraszamy na Mszę o godz. 11:00. 

     W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

     W sobotę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski – dzień imienin ks. bp. Stanisława Jamrozka. Osobę solenizanta otaczamy naszą modlitwą.  

     Za tydzień w naszej parafii  rocznica I Komunii Świętej, którą będziemy przeżywać na Mszy o godz. 11:00. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w ramach spowiedzi pierwszopiątkowej – piątek od godz. 17:00.

     Za tydzień 2. niedziela miesiąca – ofiarą na tacę wesprzyjmy modernizację naszej Świątyni.

    Dziękujemy za dyżur przy sprzątaniu i prosimy w sobotę parafian z 3 Maja 37, kl. 1, 2, 3 i 4.

     Zapraszamy osoby w wieku 60+ do zapisów do Domu Dziennego Pobytu, organizowanego przy naszej Parafii we współpracy z Caritasem. Oferujemy 2 posiłki dziennie, dostęp do terapeuty zajęciowego, rehabilitanta oraz zróżnicowane aktywności. Opłata to jedynie 80 zł miesięcznie. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel. 730 211 617.