Dziś II Niedziela miesiąca – Bóg zapłać za duchowe i materialne wspieranie naszej parafii.   

   W niedziele o 15.00 Gorzkie Żale połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia.    W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa ok. godziny 8.00, o 16.00 dla dzieci, o godz. 17.15 oraz o godz. 19.00

    W piątek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców. To dzień imienin ks. Abp. seniora Józefa Michalika, Ojca Świętego seniora Benedykta XVI oraz naszego księdza Józefa. Solenizantów polecamy w modlitwie. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W naszym kościele, jak w każdy piątek Wielkiego Postu, dodatkowa msza św. o godz. 7.30, a w tym dniu również msza o godzinie 9.30.

    Do Uroczystości przygotowujemy się codziennie w kościele Nowenną o godz. 17.30, połączoną z Różańcem w intencji ustania pandemii.

    Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z ul. Kalinki blok 6 kl. 1, 2.

    Bractwo Szkaplerzne zaprasza na nabożeństwo Drogi Krzyżowej z Matką Bożą Bolesną w dniu 16 marca (wtorek) o godzinie 15 w kaplicy.

    W związku z trwającą pandemią członkowie APDC modlą się za zmarłych uczestnicząc w drodze krzyżowej, gorzkich żalach i innych nabożeństwach.

    W naszej księgarni dostępne będzie piękne wydanie Pisma Świętego Nowego Testamentu w promocyjnej cenie 25 zł, które może być doskonałym prezentem dla  młodzieży przystępującej do Bierzmowania i dla dzieci komunijnych.

   Ozdrowieńców po COVID-19 zachęcamy do oddawania osocza. Więcej w gazetce, szczegóły na stronie rckk.rzeszow.pl