Dziś I Niedziela Miesiąca a za tydzień II Niedziela – duchowego i materialnego wsparcia MODERNIZACJI. Serdeczne Bóg zapłać Ofiarodawcom, którzy w ub. niedzielę wsparli misje. Do puszek zebrano 2.621,60 zł.

   Jutro Dzień Kobiet – modlimy się w intencji wszystkich Pań.

   W niedziele o 15.00 Gorzkie Żale połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzieci za uczestnictwo w Nabożeństwach wielkopostnych będą otrzymywać specjalne obrazki.

   W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa po dodatkowej Mszy św. o godz. 7.30, czyli ok. godziny 8.00, o 16.00 dla dzieci, o godz. 17.15 oraz o godz. 19.00, prowadzona przez Oazę, Odnowę w Duchu Świętym i być może inne wspólnoty.

   W środę o 17.30 rozpoczynamy  nowennę przed Uroczystością św. Józefa.

   W piątek 8. rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka.

    W tym tygodniu od godziny 17.00 odbędą się spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania w formie online: w poniedziałek klasa 6, we wtorek 7, a w środę klasa 8. We środę na Mszę św. i spotkanie organizacyjne zapraszamy Rodziców tegorocznych kandydatów do bierzmowania (klasa 8). 

   Do 10 marca trwa rekrutacja w Szkole Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi w Jarosławiu, szczegóły na FB i stronie szkoły.

   Zachęcamy uczniów klas VIII do zapoznania się z ofertą edukacyjną Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu. Informacje można znaleźć na plakacie umieszczonym w gablocie przy wjeździe na parking oraz na stronie internetowej katolik-jaroslaw.pl/

    Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z ul. Kalinki blok 1 kl. 1- 4.

    Mamy w naszej parafii nową inicjatywę. Newpastoral.net to kompletny zestaw narzędzi do inicjowania i prowadzenia spotkań małych grup domowych w parafiach. New Pastoral szybkie i łatwe utworzenie kilkudziesięciu lub nawet kilkuset małych grup w parafii. Zachęcamy do zainteresowania się tą nową propozycja duszpasterską, więcej w gazetce i na stronie newpastoral.net.

    12 marca wyrusza tegoroczna Ekstremalna Droga Krzyżowa. Informacje w gazetce lub u księdza Piotra.

    We wtorek po wieczornej Mszy św. idziemy do kina na film z Kożuchowską CZYŚCIEC, a w czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na film o ks. Jerzym Popiełuszce pt. POPIEŁUSZKO WOLNOŚĆ JEST W NAS.