W czwartek, 11 lutego, święto Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. W tym dniu u nas o 9.00 modlitwa za chorych za wstawiennictwem św. Ojca Pio, a o 9.30 dodatkowa Msza św. z Namaszczeniem chorych i możliwością spowiedzi św. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Mszy św. i modlitwie w naszym kościele będzie przewodniczył ks. bp Krzysztof Chudzio.

Radio FARA i Telewizja Internetowa FARA.TV zapraszają chorych, cierpiących, samotnych i niepełnosprawnych do duchowej łączności na wspólnej modlitwie, która będzie miała miejsce w czwartek, 11 lutego 2021 r. w Centrum Medyczno-Charytatywnym Caritas w Krośnie, które w tym roku obchodzi swoją 10. rocznicę działalności. Modlitwie przewodniczył będzie abp Adam Szal. Początek transmisji radiowo-telewizyjnej o godz. 10:30.

Za tydzień 2. niedziela miesiąca – taca przeznaczona będzie na modernizację naszej świątyni.

Zwracamy się z prośbą o modlitwę w intencjach Rekolekcji Wielkopostnych w naszej parafii, które będziemy przeżywać od Środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu. W dzisiejszej gazetce program rekolekcji, które poprowadzi o. Marek Grzelczak.

Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z Gottfrieda blok 3 kl. 1, 2.

W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania w formie online za pośrednictwem Teamsa – od poniedziałku do środy o godzinie 17.00 kolejno klasa 6, 7 i 8.

Osoby zainteresowane reaktywowaniem parafialnego chóru są proszone o kontakt z ks. Pawłem Storkiem lub ks. Pawłem Serwańskim. Pamiętajmy, że kto śpiewa ten dwa razy się modli.

Rodziny, które chciałyby się wybrać na wspólną rekreację informujemy, że jest taka możliwość w przestrzeni naszej Parafii. Dysponujemy siłownią, billardem, stołem do ping-ponga. Więcej szczegółów pod nr  797 893 916.