Serdeczne Bóg zapłać za ofiary dla ubogich składane do skarbonek i kilka wpłat na konto bankowe Parafii. „Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40).

    Dziękujemy też Wszystkim Ofiarodawcom na modernizację naszej świątyni – ostatnia taca i przelewy to łącznie 16.678,24 zł.

    W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Przypominamy o odwiedzinach chorych i spowiedzi pierwszopiątkowej.

    W piątki Wielkiego Postu Droga Krzyżowa po dodatkowej Mszy św. o godz. 7.30, czyli ok. godziny 8.00, o 16.00 dla dzieci, o godz. 17.15 oraz o godz. 19.00, prowadzona przez Oazę, Odnowę w Duchu Świętym i być może inne wspólnoty.

   W niedziele o 15.00 Gorzkie Żale połączone z Koronką do Bożego Miłosierdzia. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzieci za uczestnictwo w Nabożeństwach wielkopostnych będą otrzymywać specjalne obrazki.

   W czwartek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na film „PRYMAS. TRZY LATA Z TYSIĄCA” –  o kard. Wyszyńskim.

   W zakrystii, jak i w księgarni są już świece Caritas i po raz pierwszy symboliczny słoiczek miodu. Nabywając czy to świece, czy też miód wspieramy rozliczne dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas Polska.

    Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z ul. Przemyskiej, z bloku 27 i z domów prywatny

    Prosimy i apelujemy o korzystanie z sakramentu pojednania, księża są w konfesjonale podczas każdej Mszy św. w tygodniu i w niedziele.

    Za tydzień składka na WSD w Przemyślu.

    Przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia jest wystawiona księga, w której możemy wpisywać duchowe dary w intencji walki z alkoholizmem, np. post, modlitwę, czasową lub stałą rezygnację ze spożywania alkoholu.

    Caritas, która prowadzi wiele dzieł miłosierdzia, przypomina nam o wielkopostnej jałmużnie, oferując dostępne w zakrystii i księgarni świece i miód. Za tydzień po każdej mszy św. pod kościołem kiermasz Caritasu.