Dziś, w Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, o godzinie 8.00 w naszym kościele Mszę św., transmitowaną przez Radio Fara, odprawi ks. abp Adam Szal. Natomiast o godzinie 11.00 Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Kanclerz Bartłomiej Rajnowski, który przekaże naszej parafii relikwie św. bp. Józefa Pelczara. W gazetce dodatek poświęcony Świętemu.

   Trwa Kolęda. Bardzo dziękujemy za te nasze modlitewne spotkania. Jutro zapraszamy kolejny region. Szczegóły w gazetce i na stronie parafialnej.  Wasza obecność jest nam duszpasterzom bardzo potrzebna. Bóg zapłać za wszystko, dziękujemy również za składane ofiary. Ufamy, że to kolejny krok w kierunku duchowej odnowy naszej wspólnoty.

   Jutro Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

   Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z osiedla Braci Prośbów blok 12 kl. 1, 2.

    W następna niedzielę na Mszy o godz. 11:00 poświęcenie i wręczenie medalików dzieciom komunijnym.

Natomiast o godzinie 12.15 odbędzie się Msza dziękczynna za posługę śp. ks. Mariana Rajchla, proboszcza parafii NMP KP, kapelana „Solidarności”. Po Mszy spotkanie w Auli Fatimskiej. W jego trakcie wspomnienia o ks. Marianie Rajchlu oraz otwarcie wystawy z okazji 40-lecia powstania NSZZ „Solidarność”.

   W niedzielę, 7 lutego br., będziemy gościć w naszej parafii ks. dr. Grzegorza Delmanowicza – Dyrektora Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu, który przybliży nam sylwetkę Służebnicy Bożej Anny Jenke oraz przestawi model wychowawczy realizowany
 w jarosławskim „Katoliku”. Więcej o tym spotkaniu za tydzień.

KOLĘDA

Poniedziałek: Św. Judy Tadeusza: ul. Lisińskiego, Sikorskiego i Królowej Jadwigi
Wtorek: Św. Mateusza: ul. Poniatowskiego i Kalinki
Środa: Św. Tomasza: Legionów, Skrzyneckiego, Chłopickiego, Wilsona, 29 Listopada, Plac Wolności, Nabielaka, Orłowicza
Czwartek: Św. Bartłomieja: ul. Czechowskiego i Zielińskiego
Piątek: Św. Macieja: ul. Paderewskiego i Reymonta