Jak wszyscy dobrze wiemy, odszedł do wieczności Ks. prał. Marian Rajchel, któremu jesteśmy wdzięczni za ogromne dobro, które wniósł do naszej parafii. Był nie tylko budowniczym kościoła i budynków parafialnych, ale przede wszystkim budował gmach duchowej świątyni. Dziś Panu Bogu za posługę tego kapłana dziękujemy i prośmy abyśmy to dzieło na co dzień kontynuowali. Już dziś zapraszamy wszystkich na Mszę św. dziękczynną za posługę Ks. Rajchla w 30 dni po śmierci tj. 12 lutego o godz.18.00. Redakcja naszej gazetki zawraca się z prośbą o wysyłanie wspomnień i fotografii z tamtych czasów.

Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.00 przyjmiemy do naszej Parafii relikwie św. Józefa Sebastiana Pelczara uroczystości będzie przewodniczył kanclerz Kurii Metropolitalnej w Przemyślu ks. Bartosz Rajnowski.

Jutro zaczynamy parafialną Kolędę i oczekujemy o 17.30 regionu św. Piotra (os. Kopernika, bloki 1 – 5). Również jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.  Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust pod zwykłymi warunkami.

Bóg zapłać za ofiary w II Niedzielę Miesiąca. Taca i przelewy to łącznie suma 18.254,07 + 5 EUR

W poniedziałek o godz. 16.30 spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.

We wtorek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Zachęcamy do modlitwy w intencji naszej Archidiecezji.

W czwartek o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św., na której będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla Babci i Dziadka. Zapraszamy wszystkich, a w szczególności WNUKÓW.

Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z osiedla Braci Prośbów blok 11 kl. 1, 2.

W sobotę Bractwo Szkaplerzne będzie indywidualnie adorować Serce Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i Niepokalane Serce Matki Bożej Szkaplerznej. W dowolnej godzinie dnia w kaplicy naszej plebanii lub w domu zawierzmy Bogu nasze intencje rodzinne i parafialne. W naszej księgarni do nabycia nowy biuletyn „Rodzina Szkaplerzna”

Módlmy się za chorych, aby miłosierny Bóg był ich umocnieniem i uzdrowieniem. Módlmy się też za zmarłego Księdza Prałata Mariana Rajchla, któremu poświęcamy dodatek do gazetki.