Dzisiaj w całym kościele przeżywamy dzień modlitwy za Kościół na Wschodzie. Po Mszy św. będą zbierane  ofiary do puszek na ten cel. 

Dziś w naszej parafii Zmiana Tajemnic Różańcowych.

Codziennie o godz. 6.15 w  naszym kościele Uroczyste Roraty. Tegoroczne roraty są transmitowane przez Radio FARA.

Ze względu na to, że wielu z nas przychodzi na Msze św. roratnie Różaniec o ustanie pandemii koronawirusa odmawiać będziemy w kaplicy o 17.20. Wyjątkiem będzie środa – dzień Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W naszym kościele Msze  św. o godz. 6.15, 7.00 w kaplicy, o 11.00 i 18.00. Od 12.00 do 13.00 przed Najświętszym Sakramentem w kościele Godzina Łaski.

Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z Kopernika blok 10 kl. 1,2,3.

Za tydzień składka modernizacyjna i na pomoc ubogim.

Burmistrz Miasta Jarosławia ogłasza nabór do Dziennego Domu i Klubu „Senior+”, które rozpoczną działalność 1 stycznia 2021 r. Dzienny Dom zlokalizowany jest na Placu Mickiewicza 18, a Klub na os. Jagiellonów 1. O przyjęcie do Placówek mogą ubiegać się mieszkańcy Jarosławia, którzy nie są aktywni zawodowo i ukończyli 60 rok życia. Zgłoszenia przyjmowane będą od 07 do 16 grudnia. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronach internetowych Urzędu Miasta i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz na plakatach.

W kolejną niedzielę wypada rocznica wybuchu stanu wojennego. Swoją modlitwą obejmijmy naszą Ojczyznę.

Również za tydzień, 13 grudnia, pod kościołem zbiórka podpisów pod projektem obywatelskim „Tak dla rodziny, nie dla gender”, którego celem jest wypowiedzenie konwencji stambulskiej. Do podpisania listy konieczny będzie numer PESEL. Więcej na https://krolowajaroslaw.pl/2020/12/zbiorka-podpisow-tak-dla-rodziny-nie-dla-gender/