Dziś 2. niedziela miesiąca – taca przeznaczona jest na modernizację naszej świątyni.

Codziennie o 17.30 odmawiamy modlitwy wypominkowe, kartki dostępne są w kościele i w kaplicy.

W tym tygodniu na spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania zapraszamy także rodziców kandydatów. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18.00, a po niej krótkie spotkanie w kościele. W poniedziałek klasa 6, we wtorek klasa 7, w środę klasa 8. Kandydaci przynoszą ze sobą podpisane karty obecności na nabożeństwach różańcowych. Z wiadomych przyczyn można też uczestniczyć on-line, transmisja poprzez naszą stronę internetową https://krolowajaroslaw.pl/transmisja/.

W środę o godz. 10.30 różaniec za Ojczyznę natomiast po dodatkowej Mszy św. o godz.11.00 modlitwa za Ojczyznę przy pomniku św. Jana Pawła II.

Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z Kopernika blok 6 kl. 1,2,3.

Za tydzień składka na pomoc dla Księży Emerytów oraz dla Domu Księży Emerytów „Emaus”.

Jeżeli podczas Mszy św. będzie więcej niż 125 osób w kościele, równocześnie Msza św. zostanie odprawiona w Sali Fatimskiej. 

W księgarni do nabycia maseczki oraz przyłbice ochronne.

Burmistrz Miasta Jarosławia zaprasza do świętowania 102 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę 11 listopada 2020 godz. 18.00 Kolegiata pw. Bożego Ciała: Msza święta w intencji Ojczyzny. Następnie złożenie kwiatów pod Pomnikiem przyjaźni polsko-węgierskiej (ul. Opolska). W tym dniu wywieśmy flagę i zaśpiewajmy w południe w naszych domach Mazurka Dąbrowskiego.