Nabożeństwa Różańcowe codziennie, również w niedziele o godz. 17.30. W najbliższą sobotę zakończenie Nabożeństw.

   Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom, którzy w ubiegłą niedzielę wsparli Dzieło Nowego Tysiąclecia. Do puszek zebrano 1984,14 zł.

   Dziś składka na potrzeby archidiecezji.

   Również dziś po każdej Mszy św. wpieramy  Fundację „Kreatywność Pro Bono” której pomagamy utworzyć mural patriotyczny z Żołnierzami Niezłomnymi.   

   W kościele są wyłożone kartki wypominkowe na imiona zmarłych, za których będziemy modlić się na różańcu przez cały listopad. Prosimy uwzględnić konkretną datę zapisaną na poszczególnych kartkach. Wypełnione kartki możemy wrzucać do skarbonek z tyłu przy filarach i tradycyjnie do skrzynki przy ołtarzu Świętego Jana Pawła II.

   Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z Kopernika blok 5 kl. 1,2,3.

   W księgarni są do nabycia różańce misyjne. 

   W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. na cmentarzu jest odwołana, a w kościele Msze św. wg porządku niedzielnego.

   Od wielu lat w Dniu Wszystkich Świętych organizowana jest kwesta na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków Starego Cmentarza w Jarosławiu. 1 listopada będziemy mogli po raz kolejny wesprzeć akcję. Zbiórka będzie trwała od 8.00 do 14.00.

   W tym roku nie odbędzie się zbiórka zniczy na lwowskie cmentarze, natomiast inicjatywę można wesprzeć finansowo. Przelew z tytułem „Znicze dla Lwowa” należy wysłać na konto Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich Oddział w Jarosławiu, nr konta: 03 9108 0006 0000 0008 5283 0002, Bank Spółdzielczy w Jarosławiu O/Roźwienica. Tutaj link do strony Towarzystwa.

   Możliwa jest „duchowa adopcja serca” dziecka z Madagaskaru. Biorący w niej udział zobowiązuje się do modlitwy i przekazywania kwoty przynajmniej 15 zł miesięcznie. Zgłoszenia w parafii.

   Trwa konkurs z super nagrodą – każde dziecko, które uzbiera i uzupełni 20 kartek różańcowych otrzyma bilet na jednodniową pielgrzymko-wycieczkę do Krakowa lub do Sandomierza.