Dziś 2. niedziela miesiąca – modlitwą i ofiarą na tacę wspieramy modernizację naszej świątyni.

Dziś XX Dzień Papieski. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek: będziemy mogli wesprzeć materialnie „żywy pomnik” wdzięczności dla św. Jana Pawła II. Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia kształci od wielu lat młodzież z ubogich rodzin.

Nabożeństwa Różańcowe w naszym kościele codziennie, również w niedziele o godz. 17.30.

W 2. środę miesiąca, gościmy Radio Fara na Nabożeństwie o godz. 17.30 oraz na Mszy św. o godz. 18.00. W trakcie Nowenny będzie składka na Radio.

W czwartek będziemy obchodzić Światowy Dzień Dziecka Utraconego. W naszej parafii na Mszy św. o godz. 18.00 polecać będziemy wszystkich rodziców i rodziny, które doświadczyły straty dziecka/dzieci. Bezpośrednio po Mszy będzie można zaświecić Światełko Pamięci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, która jest też okazją do refleksji nad wartością każdego ludzkiego życia.

W piątek rocznica święceń biskupich ks. Abp. Józefa Michalika, modlimy się w jego intencji.

W piątek Bractwo Szkaplerzne zaprasza na adorację Serca Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie  i spotkanie formacyjne o godz. 15.00

Za tydzień Fundacja „Kreatywność Pro Bono” zbiera po Mszach Świętych do puszek na utworzenie muralu patriotycznego z Żołnierzami Niezłomnymi. Na muralu znajdzie się: Rotmistrz Witold Pilecki, generał August Fieldorf „Nil”, major Zygmunt Szendzielarz „Łupaszko”, Danuta Siedzikówna „Inka” oraz major Franciszek Przysiężniak „Ojciec Jan”.

W przyszłą niedzielę dzień św. Łukasza Ewangelisty, modlimy się w intencji służby zdrowia.

Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W tym dniu składka na potrzeby misji.

Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z Kopernika, blok 4 kl. 1,2,3.

Z okazji Dnia Papieskiego zapraszamy na pielgrzymkę do Krakowa i Wadowic. Szczegóły w księgarni.