Dziś podczas Mszy o godz. 11:00 dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają różańce.

We wtorek spotkanie ministrantów o godz. 16:30.     

Również we wtorek o godz. 17:30 spotkanie dla dzieci i Rodziców w ramach formacji przed I Komunią Świętą, po Mszy Św. wieczornej katecheza.

Zapraszamy dzieci na nabożeństwa różańcowe. Szczególnie zapraszamy w poniedziałki i środy na godz. 17:15. Przed różańcem w te dni odbywać się będzie katecheza dla dzieci. Patronem tegorocznych spotkań różańcowych będzie św. Michał Archanioł. Dzieci odmawiając różaniec będą świecić przygotowane na tę okazję światła. Serdecznie zapraszamy. 

Każde dziecko, które uzbiera 20 kartek różańcowych otrzyma bilet na jednodniową pielgrzymko-wycieczkę do Krakowa lub do Sandomierza.

Od najbliższego piątku w naszej parafii rozpocznie się cykl spotkań formacyjnych dotyczących Dekalogu pt. „Dwie drogi”. Spotkania będą się odbywać w piątki po Mszy wieczornej i będą obejmowały dwa etapy: konferencję dotyczącą danego przykazania oraz dzielenie w grupie. Każdy uczestnik formacji codziennie będzie pracował z podręcznikiem, by lepiej poznać wolę Bożą zawartą w Dekalogu. Wszystkich chętnych prosimy o zapisanie się w księgarni św. Maksymiliana i o zakupienie podręcznika formacyjnego w cenie 20 zł.

W tym tygodniu spotkania formacyjne przed Bierzmowaniem: w poniedziałek klasa 6, we wtorek klasa 7 i we środę klasa 8. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 17.00 i kończy się po Mszy Świętej.  

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie, również w niedziele, o godz. 17.30

7 października – święto Matki Bożej Różańcowej, w tym dniu dodatkowa Msza Św. o godzinie 12.00.

Za tydzień XX Dzień Papieski. Przy kościołach i w miejscach publicznych – będziemy mogli wesprzeć materialnie „żywy pomnik” wdzięczności dla św. Jana Pawła II. Fundacja dzieło Nowego Tysiąclecia kształci od wielu lat młodzież z ubogich rodzin.

Za tydzień 2. Niedziela miesiąca – taca przeznaczona będzie na modernizację naszego kościoła.

Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z Kopernika blok 3 kl. 4,5.

Metropolita Przemyski Abp Adam Szal zaprasza na coroczną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca, która odbędzie się w sobotę, 10 października 2020 r. w Chłopicach. Również 10 października zapraszamy na pielgrzymkę rowerową do Leżajska, szczegóły w księgarni.

Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Krakowa i Wadowic. Termin – 17 października. Koszt – w zależności od liczby zgłoszeń. Od 50 do 70 zł.

Burmistrz Miasta Jarosławia zachęca do udziału w głosowaniu w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2021 rok. Głos można oddać do wtorku 6 października włącznie. Szczegóły na stronie internetowej Miasta Jarosławia.