Dziś uroczystość Wszystkich Świętych.

Dziś składka na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom, którzy w ubiegłą niedzielę wsparli ofiarą 835,02 zł powstanie muralu patriotycznego.

Jutro Dzień Zaduszny. Msze św. 6.30, 7.00 (w kaplicy), 8.00, 16.00 i 18.00. Składka w tym dniu będzie jałmużną dla ubogich. Pamiętajmy, że jałmużna gładzi grzech i jest jednym ze sposobów pomocy zmarłym.

W tym roku obowiązują specjalne zasady uzyskania odpustu zupełnego. Można go uzyskać w dowolne 8 dni listopada, istnieją też wyjątki od konieczności nawiedzenia cmentarza i przyjęcia w danym dniu Komunii. Szczegóły w gazetce parafialnej.
  

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W piątek dodatkowa Msza św. o godz. 7.30, a następnie Droga Krzyżowa.

Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z Kopernika blok 5 kl.  4,5

W I sobotę miesiąca zapraszamy Żywy Różaniec oraz wszystkich Czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na czuwanie i dzień skupienia. Zaczynamy Mszą św. o godz. 15.00.

Organizatorzy Różańca do Granic zapraszają do udziału w modlitwie w intencji dzieci nienarodzonych w dniach 1-8 listopada. Zgodnie z sugestią modlitwy odmawiamy o godz.12.00, 15.00 lub 21.00. Treść modlitwy dostępna jest w kościele obok gazetek oraz na stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl/modlitwa.

Codziennie odmawiamy o 17.30 modlitwy wspominkowe, kartki dostępne są w kościele i w kaplicy.

W księgarni są do nabycia różańce misyjne.

Burmistrz Miasta Jarosławia zachęca do niesienia pomocy osobom potrzebującym wsparcia w trudnym czasie pandemii. Przy urzędzie miasta powstaje Centrum Wolontariatu, które skupi osoby chętne do podjęcia pracy wolontariusza. Udział w inicjatywie można zgłaszać telefonicznie lub mailowo. Szczegóły na miejskiej stronie internetowej miastojarosław.pl. Zorganizujmy wspólnie miejski wolontariat!