Dziś przy naszym kościele uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 wraz z nauczycielami prowadzą zbiórkę w ramach akcji „Jarosławskie Pola Nadziei”. Otwórzmy nasze serca na potrzebujących i wesprzyjmy ten charytatywny cel.

We wtorek o godz. 16:30 zbiórka ministrantów. Zapraszamy kandydatów.

W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Przypominamy o odwiedzinach chorych.

W czwartek wspominamy Świętą Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła. Podczas Mszy św. święcenie płatków róż na pamiątkę obiecanego przez Świętą deszczu łask.

W czwartek także rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Przypominamy, że za odmówienie Różańca w kościele, kaplicy, rodzinie, społeczności zakonnej lub innej wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Również w czwartek, 1 października o godz. 18.00 Msza św. o błogosławieństwo Boże dla Dobroczyńców Parafii i Stowarzyszenia.

W piątek dodatkowa Msza św. o godz. 7.30, a następnie Droga Krzyżowa w ogrodzie kościelnym. Natomiast o godz. 10.00 Msza św. inaugurująca rok szkolny w szkole dla niepełnosprawnych.

Również w piątek, o godz. 18.00, Msza św. inaugurująca rok duszpasterski w naszej parafii. Zapraszamy m.in. wszystkie małe wspólnoty.

Żywy różaniec oraz szkaplerz i grupa ojca Pio zapraszają w najbliższą sobotę na dzień skupienia, który rozpocznie się o godz. 15.00.

Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z Kopernika blok 3 kl. 1,2,3.

Za tydzień na Mszy o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej otrzymają różańce.  Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Metropolita Przemyski Abp Adam Szal zaprasza na coroczną Pielgrzymkę Róż Żywego Różańca, która odbędzie się w sobotę, 10 października 2020 r. w Chłopicach. Również 10 października zapraszamy na pielgrzymkę rowerową do Leżajska, szczegóły w księgarni.