W czwartek, 17 września ks. Abp Adam Szal udzielił Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Bogu niech będą dzięki. Bardzo dziękuję Rodzicom za piękna nową kadzielnicę i datek dla kuchni ubogich. To piękne świadectwo. Wszystkim księżom, z ks. Pawłem Serwańskim odpowiedzialnym za formację na czele, Siostrze Zakrystiance, ministrantom – wielki Bóg zapłać. Niech Bóg błogosławi naszej parafii.

Dziś składka na Archidiecezjalne Radio Fara.     

Dziś niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom – ostatnia taca i przelewy na modernizację naszego kościoła to łącznie 17.430,61 zł.

W środę 23.09, po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na Drogę Krzyżową, która upamiętniać będzie w naszej przestrzeni kościelnej 100. rocznicę Cudu nad Wisłą i 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II.

Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z Kopernika blok 2 kl. 4, 5.

W sobotę przed sklepami, a w niedzielę przed kościołami odbędą się jarosławskie Pola Nadziei, czyli publiczna zbiórka pieniężna na rzecz Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu. Zachęcamy aby wesprzeć ciężko chorych w tym domu ulgi w cierpieniu.

Ruszyło głosowanie na projekty do budżetu obywatelskiego na 2021 rok. Burmistrz miasta Waldemar Paluch zachęca do udziału w głosowaniu. Karty można wrzucić do urny w urzędzie, wysłać pocztą lub przez Internet do 6 października. Szczegóły na stronie www.miastojaroslaw.pl oraz facebooku urzędu.

Wielki Bóg zapłać za solidarne wspieranie naszej dobroczynnej działalności. Szczególnie dziś dziękujemy tym wszystkim, którzy przekazali 1% swojego podatku. Liczy się najmniejsza pomoc! 1 października Msza św. o godz. 18 w intencji wszystkich Dobroczyńców parafii i stowarzyszenia.