Dziś 2 niedziela miesiąca – taca przeznaczona będzie na modernizację naszego kościoła. Jutro święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

W piątek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz młodzieży.

Oaza dorosłych zaprasza wszystkich zainteresowanych szkołą formacji Ruchu Światło– Życie na Eucharystie w piątek o godz.18.00 w kaplicy na plebanii.

W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (Suche Dni Jesienne).

W sobotę o godz. 9.30 odbędzie się diecezjalne spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Zapraszamy serdecznie.  

Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z Kopernika blok 2 kl. 1,2,3.

Za tydzień składka na Archidiecezjalne Radio Fara.

Już dzisiaj zapraszamy NIE TYLKO CZCICIELI OJCA PIO  na drogę krzyżową, która upamiętniać będzie  100. rocznicę Cudu nad Wisłą i 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Zapraszamy w środę 23.09, po Mszy św. wieczornej o 18.00.

ZAPRASZAMY NA REKOLEKCJE ZAKOPIAŃSKIE  BACHLEDÓWKA 24-26  WRZEŚNIA. Szczegóły w księgarni.

OGŁOSZENIA DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

   W poniedziałek na godz.17.00 zapraszamy uczniów klas 6, którzy pragną w naszej parafii przygotować się do sakramentu bierzmowania. Natomiast na Msze św. o godz. 18.00 zapraszamy tegorocznych kandydatów do bierzmowania, a po niej egzamin z ks. Dziekanem.

   We wtorek o godz. 17.00 zapraszamy uczniów klas 7 na spotkanie formacyjne i Mszę św. Tegoroczni kandydaci do bierzmowania przychodzą również na Msze św. a po niej nabożeństwo pokutne i spowiedź.

   W środę na godz. 17.00 zapraszamy uczniów klas 8 na spotkanie formacyjne i Mszę św.  podczas której tegoroczni kandydaci do bierzmowania odnowią przyrzeczenia i przyjmą krzyże, następnie po Mszy św. próba przed bierzmowaniem.

   W czwartek o godz. 18.00 bierzmowanie młodzieży szkół średnich przez ks. abp. Adama Szala. Na tę uroczystość zapraszamy wszystkich przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania (uczniów klas 6, 7 i 8) oraz wszystkich parafian i przypominamy o obowiązku zasłania nosa i ust maseczkami.