Serdeczne Bóg zapłać Wszystkim, którzy wsparli  ofiary wybuchu w Bejrucie  – do puszek zebrano 5.342,58 zł. 

Dziś w naszym kościele Słowo Boże głosi kapucyn – o. profesor Andrzej Derdziuk.

W poniedziałek i wtorek spotkania modlitewne poprowadzi o. profesor Andrzej Derdziuk, po Mszy św. wieczornej będzie możliwość nabycia książek jego autorstwa.

   W środę Uroczystość NMP Częstochowskiej. Dodatkowa Msza św. o godz. 8.00 na która zapraszamy wszystkie wspólnoty w szczególności Żywy Różaniec.

  Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę do Jodłówki. Tradycyjnie już w pierwszą sobotę września o godz. 7.00 wyruszamy z naszego kościoła do Sanktuarium w Jodłówce. Zapisy na autokar do 30 sierpnia w księgarni.

Ze względu na zagrożenie epidemiczne w Pieszej Pielgrzymce będą mogły wziąć udział tylko osoby zarejestrowane i ubezpieczone z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nie będą przyjmowane osoby dochodzące po drodze. Ponieważ każdy zarejestrowany pielgrzym będzie ubezpieczony, dlatego przy zapisie potrzebna jest data urodzenia. Dla sanepidu potrzebny jest adres zamieszkania i koniecznie telefon każdej jednej osoby! Zapisy są w kiosku parafialnym i w kancelarii parafialnej.

Cena obowiązkowego wpisowego (w tym znaczek grupy i ubezpieczenie) wynosi 8 zł. Ci, którzy chcą powrócić z Jodłówki do Jarosławia autobusem muszą wykupić bilet w cenie 10 zł. Dla tych, którzy nie mogą iść pieszo (chorzy) i chcieliby dojechać do Sanktuarium i powrócić autokarem będzie specjalny autobus z parkingu przed marketem FRAC ok. godz. 12.00 – cena biletu również wynosi 10 zł + znaczek pielgrzymkowy 8 zł.

   Dziękujemy za dyżur w kościele i prosimy parafian z os. Kopernika blok 1 kl. 1,2,3

   W naszej księgarni można nabyć katechizmy do wszystkich klas szkoły podstawowej i średniej.

   Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Sokółki, Świętej Lipki, Gietrzwałdu i Torunia. Szczegóły w księgarni.

   Kustosz Sanktuarium w Jodłówce serdecznie zaprasza na odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Sumę odpustową w niedzielę, 30 sierpnia 2020 r. o godz. 11.30 odprawi i kazanie wygłosi abp Henryk Nowacki, emerytowany Nuncjusz Apostolski z Nikaragui i Słowacji.