Dziś w naszej parafii Mszą św. o godz. 16.00 rozpocznie się Piknik Parafialny, podczas którego będzie możliwość poświęcenia pojazdów. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Czekamy na wszystkich.

   Dzisiaj w naszej parafii gościmy autora książki  DOBRY ŁOTR, który opowie o swoim wielkim nawróceniu. Po każdej mszy św. będzie można nabyć książkę z podpisem autora. Będzie też możliwość spotkania się i porozmawiania z panem Sebastianem Ciepielą.

  Serdecznie dziękujemy Ofiarodawcom, którzy złożyli ofiarę za MIVA Polska przy okazji poświęcenia pojazdów. Zebrano 3.147,03 zł.

   W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca.

   W sobotę rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości.

   Do sprzątania kościoła w sobotę prosimy parafian z ul. 29 Listopada. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

   W imieniu Burmistrza Miasta Jarosławia Pana Waldemara Palucha serdecznie zapraszamy na obchody 76. Rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, które odbędą się 1 sierpnia 2020 r. na placu Ks. Piotra Skargi w Jarosławiu o godz. 17.00. O godz. 18.00 w Kolegiacie pw. Bożego Ciała odbędzie się Msza św. w intencji powstańców.  Prosimy o dostosowanie się do bieżących zaleceń sanitarno-epidemiologicznych.

    W przyszłą niedzielę w kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny  „Porcjunkuli”.

   Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji.