Dziś w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa  błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary składane z okazji błogosławieństwa przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.
   Serdeczne Bóg Zapłać kierujemy do wszystkich Ofiarodawców – ostatnia taca i przelewy na modernizację naszej świątyni to łącznie 16.594,92  zł.
   W czwartek święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, patronki Europy.
   Do sprzątania kościoła w sobotę prosimy parafian z ul. Królowej Jadwigi. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.
   Za tydzień w naszej parafii Piknik Parafialny, który rozpocznie się mszą św. o godz. 16.00. Podczas którego będzie możliwość poświęcenia pojazdów. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
   Również za tydzień w naszej parafii będziemy gościć autora książki  DOBRY ŁOTR, który opowie o swoim wielkim nawróceniu. Po każdej mszy św. będzie można nabyć książkę z podpisem autora. Będzie też możliwość spotkania się i porozmawiania z panem Sebastianem Ciepielą. 
   Po bardzo udanej Wyprawie nad Polskie Morze za która Panu Bogu dziękujemy  przyszła myśl aby zorganizować na tych wakacjach jeszcze jeden turnus w dniach 16—22 sierpnia. Zapraszamy i prosimy o kontakt z księgarnią.