Dziś z naszego kościoła Grupa Świętego brata Alberta wyrusza na Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczystej Mszy św. koncelebrowanej o godz. 6.30  będzie przewodniczył ks. abp Adam Szal.

Dziś po każdej Mszy św.  ofiarą do puszek możemy wesprzeć tych, którzy ucierpieli podczas ostatnich powodzi.

W środę wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona archidiecezji.

W sobotę święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

Za tydzień 2. niedziela miesiąca – taca przeznaczona będzie na modernizację naszej świątyni.

W dniach od 7 do 15 lipca 2020 odmawiać będziemy nowennę ku czci NMP z Góry Karmel. W czwartek 16 lipca świętować będziemy Uroczystość MB Szkaplerznej. Podczas Mszy o godz.18.00 będzie możliwość przyjęcia szkaplerza świętego. ( Szkaplerz można nabyć w księgarence) 

Do sprzątania kościoła w sobotę prosimy parafian z ul. Sikorskiego cały blok. kl. 1 – 4.

Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.

W związku z pieszą pielgrzymką na Jasną Górę powstała inicjatywa, która będzie towarzyszyć duchowemu pielgrzymowaniu na Jasną Górę o nazwie „Diecezjalna Sztafeta Różańcowa”., Metropolita Przemyski abp Adam Szal,  zaprasza do udziału wiernych ze wszystkich parafii oraz ruchów apostolskich z Archidiecezji Przemyskiej. Sztafeta polegać będzie na tym, że o wyznaczonej godzinie cztery osoby z danej parafii będą w swoich domach modlić się na różańcu. Każda z nich odmówi inną część. W ten sposób w ok. 30 min. zostanie odmówiony cały różaniec. Dla naszej wspólnoty parafialnej będzie to 6 lipca o 7.00 .

Fundacja Pomocy Młodzieży WZRASTTANIE zaprasza osoby, które ukończył 60 rok życia do uczestnictwa w zajęciach organizowanych w ramach Projektu POGODNE WZRASTANIE. O szczegółach mona dowiedzieć się w naszej księgarence lub stronie internetowej.

Dziękujemy rodzicom za dar ołtarza. Rodzice Dzieci rocznicowych ufundowali ornat, a Rodzice dzieci Komunijnych  jedno sedille.  Bóg zapłać!

Na koniec  jeszcze wielka prośba i apel: PAMIETAJMY O MODLITWIE ZA NASZĄ OJCZYZNĘ  – Prośmy o światło Ducha Świętego dla wszystkich Polaków.