Wczoraj w naszej parafii odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii św. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie  bardzo dziękujemy. Bóg zapłać za dar ołtarza.

Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na modernizację naszej świątyni – ostatnia taca i przelewy bankowe to łącznie 21.896,90.   (w tym sedilla 2.000)

Dziś po każdej Mszy św. ofiarą do puszek możemy wesprzeć rodzinę emigrantów z miesięcznymi bliźniętami, którzy ze względu na pandemię nie mogli wrócić do swojego kraju i zatrzymali się przy naszej Parafii. Niech Pan Bóg wynagrodzi okazaną im życzliwość i każdą ofiarę.

W tym tygodniu Biały Tydzień. Dzieci przychodzą na Mszę św. o godz. 18.00, aby podziękować za I Komunie św.

W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Po wieczornej Eucharystii modlitwa za nasza Ojczyznę.

Zapraszamy Uczniów, Rodziców i Pracowników Szkół na wspólne dziękczynienie za kończący się rok szkolny i modlitwę o bezpieczny i owocny odpoczynek na wakacjach.

W środę o 16.30 Msza św. dla dzieci z Przedszkola bł. Edmunda Bojanowskiego.

Msza św. dla Szkoły Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi w czwartek o godz. 16.00, natomiast w piątek o godz. 8.00 dla szkół średnich.

W sobotę na Mszy św. o godz. 18.00 dzieci z kl. 4 będą uroczyście obchodzić I Rocznice Komunii sw.  Spotkanie przed tą Uroczystością w najbliższy wtorek na wieczornej Mszy św.

Do sprzątania kościoła w sobotę prosimy parafian z ul. Zielińskiego bl. 9. Dziękujemy rodzicom dzieci Komunijnych za przygotowanie kościoła na uroczystość I Komunii Świętej.

Mamy już nowe Sedilla w kościele ale ciągle szukamy jeszcze fundatorów. Na dzień dzisiejszy mamy ich 6 łącznie z Rodzicami dzieci Komunijnych. Wszystkim składamy Bóg zapłać.

Wyjeżdżając z naszego kościoła można już skręcać w lewo oraz wjeżdżać na plac kościelny od strony szpitala. Podwójna linia ciągła  została wymazana. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do podjęcia takiej decyzji. 

Są jeszcze wolne miejsca na Kolonie Rodzinna w Mikoszewie nad Morzem Bałtyckim. Zapisy w księgarni.