1. Dziś uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej.
 2. Jurto  o godz. 7.30 Msza św. dla maturzystów o światło Ducha Świętego.
 3. Również jutro, w Dzień Patrona zapraszamy Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. św. Królowej Jadwigi oraz Harcerzy na Uroczystszą  Mszę św.  o godz. 9.00 w naszym kościele, której przewodniczyć będzie ks. Biskup Krzysztof Chudzio. Na uroczystość wszystkich serdecznie zapraszamy.   
 4. W poniedziałek, wtorek i środę o godz. 16:00 spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. 
 5. W środę po Mszy wieczornej spotkanie dla ministrantów i lektorów. 
 6. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W tym roku nie będzie procesji miejskiej. W naszym kościele  Msze św. jak wg porządku niedzielnego, nie będzie tylko Mszy św. o godz. 12.15. Procesja dookoła kościoła po Mszy o 11.00.
 7. W piątek nie obowiązuje  wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. Abp Adam Szal.
 8. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie Odnowy w Duchu św. i Oazy. Serdecznie zapraszamy.
 9. Do sprzątania kościoła w sobotę prosimy parafian
   z ul. Zielińskiego bl. 7. Dziękujemy za dyżury z ubiegłego tygodnia.
 10.  Już można się zapisywać na kolonie nad Morzem Bałtyckim. Zapisy w księgarni.
 11. Nabożeństwo Czerwcowe połączone z Różańcem o całkowite ustanie pandemii koronawirusa  w naszym kościele codziennie, również w niedziele i święta o godz. 17.15  
 12. Ogłoszenie Dyrektora Publicznego Katolickiego Liceum w Jarosławiu.

Drodzy Rodzice, uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej. Ruszają zapisy do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu. To jedyne takie liceum w powiecie oferujące naukę na jedną zmianę przez wszystkie lata kształcenia, nowatorskie kierunki nauki, indywidualną opiekę naukową dla uczniów w kameralnych klasach i przyjaznej atmosferze. Więcej informacji o ofercie szkoły na stronie www.katolik-jaroslaw.pl i facebooku. Zapraszamy!

Za okazane zrozumienie i pomoc serdecznie dziękuję!

Z wyrazami należnego szacunku –   ks. Łukasz Buczek

 1. ZA TYDZIEŃ NIEDZIELA MODERNIZACYJNA – Prosimy o duchowe i materialne wspieranie trwającej modernizacji.
 2. Na mailowy adres parafii przyszła prośba – Szczęść Boże. Mam ogromną prośbę (…) o zwrócenie uwagi na obowiązek używania maseczek podczas uczestniczenia w nabożeństwach. Byłam w czwartek na mszy i jestem przerażona ile osób nie ma maseczek wcale, część ma je na brodzie, a jest tyle przypadków bezobjawowych zakażeń korona-wirusem i tak naprawdę nikt z nas nie ma 100% pewności, że nie jest zakażony. Bierzmy odpowiedzialność także za inne osoby, które nieświadomie mogą zakażać osoby pracując np. w hospicjach, szpitalach, a wiadomo czym to może się zakończyć dla osób obciążonych innymi chorobami. W najbliższą niedzielę nie ma już dyspensy i będzie w kościele dużo więcej osób, a odległości pomiędzy nimi będzie mniejsza. Parafianka